טיולי רייזרים לשעה

השכרת רייזר באילת לשעתיים

טיולי רייזרים באילת לשעה מתאים למשפחות ולאוהבי אקסטרים

טיולי רייזרים לשעתיים

טיול שמתחיל במעבר מתחת לקיבוץ איילות דרך ואדי עודד. ומשם ממשיכים לאיזור המדברי כולל הפסקה להסברים על הנוף ועצירה לצילומים ממשיכים למעבר גבול יצחק רבין. עוברים ליד פארק הציפורים, ואדי עודד, ואדי נטפים ובחזרה מגיעים לתצפית המשקיפה על 3 מדינות בו זמנית.
VIDEO

השכרת רייזר באילת לשעתיים

השכרת רייזר באילת לשעתיים מתאים גם למקצוענים שביניכם וגם לחובבנים שרוצים לחוות כוח, עוצמה, חוויה ובטיחות על רייזר באילת. וגם למשוך את התענוג למשך שעתיים.

נסיעה על רייזרים באילת מתחילה במעבר מתחת לקיבוץ איילות דרך ואדי עודד. ומשם ממשיכים לאיזור המדברי כולל הפסקה להסברים על הנוף ועצירה לצילומים. לאחר מכן ממשיכים למעבר גבול יצחק רבין, עוברים ליד פארק הציפורים, ואדי עודד,ואדי נטפים. ובחזרה מגיעים לתצפית המשקיפה על 3 מדינות בו זמנית.

קיבוץ אילות

אילות הוא הקיבוץ הדרומי ביותר בישראל. הוא ממוקם בעמק הערבה, סמוך לגבול עם ירדן. אילות נמצאת פחות מקילומטר צפונית לאילת, וקצת יותר משלושה ק”מ צפונית לים סוף. היא נופלת בתחום השיפוט של המועצה האזורית חבל אילות. בשנת 2019 מנתה 315 תושבים.

מעבר יצחק רבין

מעבר יצחק רבין הידוע בשמו הקודם מעבר ערבה (“מעבר ואדי ערבה”) הוא מעבר גבול המחבר בין ישראל וירדן, כשלושה קילומטר מצפון לערים אילת ועקבה.

פארק הציפורים – אילת

אילת היא אחד המקומות החשובים בעולם עבור הציפורים הנודדות. הגשר היבשתי היחיד המחבר את אירופה, אסיה ואפריקה הוא גם צוואר בקבוק המשרת מאות מיליונים של ציפורים נודדות. יתרה מכך, הציפורים הנוחתות באילת מתכוננות לאחת המשימות המאתגרות ביותר בחייהן – חציית מדבר הסהרה. הפיתוח המואץ של אזור אילת פגע קשה בבית הגידול העשיר – המלחה, שהיוותה “תחנת תדלוק” אחרונה בהחלט לפני המדבר עבור ציפורים אלו. עבודתנו העיקרית בפארק הצפרות היא לחדש את מקור המזון החשוב הזה עבור הציפורים הנודדות ולבצע מחקר שידע לכוון אותנו כיצד לשמור עליהן בצורה הטובה ביותר.

השכרת רייזר באילת לשעתיים תגרום לכם לחוות חוויות שלא היו לכם עד כה. אתם תסעו בהרי אילת על אחד הרייזרים החזקים ביותר הקיימים היום בעולם.

להזמנת הטיול לחץ כאן!

רייזרים באילת לוגו

יצירת קשר

תבחרו את הרייזר שלכם ואת המסלול המועדף עליכם

לתיאום נסיעה על הרייזר, תתקשרו אלינו

x
Open chat
שלום.
חברת "ליס-מ טורס" מציעה השכרת רייזרים וטרקטורונים באילת. נשמח לעמוד לרשותכם