Image Alt

Lis-M Tours

טרקטורונים באילת להשכרה

טרקטורונים באילת

  • טרקטורונים באילת – כל מה שצריך לדעת!

לפני רכיבה על טרקטורונים באילת, יש כמה פריטים חיוניים שכל רוכב טרקטורון צריך. כמה מהם נועדו לבטיחות, בעוד שאחרים עוזרים לך להישאר בנוח כדי שתוכל ליהנות מהחוויה. מומחים יכולים להשתמש ברשימה זו כהמלצה בלבד, אך רוכבי טרקטורונים בינוניים ומתחילים צריכים לראות בכך פרימר חשוב. ההגעה עם הדברים החשובים ביותר מסייעת לך להישאר ערוך לכל מצב בו אתה עלול להיתקל במהלך הנסיעה שלך.

קסדה

יש לקוות, זה ברור מאליו. חובה לחבוש קסדה בזמן רכיבה ואם אתה נוהג כמעט בכל מהירות, תראה מהר מדוע. אפילו נפילה מטרקטורון איטי יכולה לגרום לפגיעות ראש חזקות, במידה ולא לבשתם קסדה. ההשפעות של תאונה בעת רכיבה עם קסדה הן הרבה פחות מזיקות, ולכן הצוות ב- ליס-מ טורס דורש מהשוכרים שלנו ללבוש קסדה שתגן על ראשכם. אתם יכולים להביא עמכם אם יש לכם, או שנוכל לספק לכם אחד כזה.

משקפי מגן

משקפי מגן חיוניים הן לבטיחות והן לנוחות. הגנה על העיניים שלך ברכיבה היא קריטית, במיוחד אם ישנו אבק. אם לכלוך, חול או פסולת יתגבר, הדבר עלול לטשטש את ראייתך. הרכבת משקפי מגן מאפשרת לך לשמור על העיניים לאן שאתה נוסע ועוזרת כדי לשמור עליהן. לטרקטורונים באילת של ליס-מ טורס יש גם משקפיים הכלולים במחיר השכרת הטרקטורון.

כפפות רכיבה

למרות שזה לא הכרחי במאה אחוז, אין ספק שהם עוזרים בזמן רכיבה. כפפות רכיבה על טרקטורונים לא רק מגנות מפני שריטות או חתכים שאתה עלול לצבור במהלך הנסיעה שלך או לאחר נפילה, אלא הן עוזרות במיוחד באחיזה. בהתאם למזג האוויר ותנאי הרכיבה, רכיבה ללא כפפות למשך זמן ממושך עלולה להיות לא נוחה, ולכן עדיף להיות בטוח מאשר להצטער.

בקבוק מים

במיוחד בקיץ, חשוב שיהיו מים איתכם. תלוי כמה אתם רחוקים מהמקום שבו התחלתם, למצוא מים במדבר יכול להיות בלתי אפשרי. מילוי בקבוק מים או שניים לפני שתתחיל יכול לחסוך הרבה בעיות בהמשך הנסיעה שלך. הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת נוחות, חשוב להישאר קריר ולחות בזמן החוצה ברכיבה.

תרמיל

תזדקק למקום לאחסן את בקבוקי המים שלך כמו גם את כל הפריטים האישיים שאתה לוקח איתך. כל עוד הוא יכול להתאים לכמה פריטים חיוניים ונוח בזמן הרכיבה, אתה מוכן. רבים מהרוכבים שלנו משתמשים בתרמיל כדי להחזיק את הטלפון, הארנק, המפתחות או האביזרים כשהם על הטרקטורון.

חולצה קלילה או מעיל

אתה יכול להביא אחד בתיק הגב שלך או לשנות אותו לפני שאתה מתחיל לרכוב. כשמדובר בחורף, רוב רוכבי הטרקטורונים הוותיקים יכולים לחשוב על מקרה אחד לפחות של תנאי מזג אוויר שמשתנים באמצע הנסיעה ומאחלים שהביאו כמה בגדים חמים יותר. תלוי כמה זמן אתה מתכוון לרכוב, חשוב להיות מוכן עם בגדים חמים יותר. במידה ומדובר במזג אוויר קיצי, מה שברוב חודשי השנה, מומלץ להביא חולצה קלילה, על מנת למנוע מהגוף שלכם להתחמם. ליס-מ טורס תציע לכם חולצות נוספות לזמן הנסיעה. על מנת למנוע לבגדים שלכם להתלכלך. כל הבגדים שלנו עוברים ניקיון יסודי לפני שנמסרים לרוכב הבא.

קרם הגנה

אם אתה מבלה שעות על הטרקטורון, תזדקק לקרם הגנה. בימים עם שמיים בהירים, זרוק בקבוק קטן לתרמיל והשתמש בו לפני תחילת הנסיעה. גם אם זה לא הקיץ, לשהות כל הזמן בשמש ללא קרם הגנה יכול להזיק. אזורי רכיבה על טרקטורונים באילת פתוחים מאוד עם מעט צל, אז קחו זאת בחשבון.

חטיפים קטנים

רכיבה על טרקטורונים באילת דורשת השקעה פיזית יותר ממה שאנשים רבים חושבים. במפגשי רכיבה ארוכים יותר של שעתיים או יותר, אתה עלול להיות רעב. להחזיק משהו מהיר כמו חטיף – בתיק מושלם להפסקה ולתדלוק.

לבוא מוכן עם הדברים החשובים ביותר הוא חיוני לכל סוג של רוכב טרקטורונים. בשכרות הטרקטורונים של ליס-מ טורס, אנו מספקים או משכירים קסדות ומשקפי מגן לרוכבים שלנו על מנת להבטיח בטיחות ונוחות. האם אתה מעוניין לרכב איתנו? בדוק את ההנחות והמבצעים שלנו והזמינו את טיול הטרקטורונים שלך עוד היום!

055-2201433

רייזרים באילת לוגו

יצירת קשר

תבחרו את הרייזר שלכם ואת המסלול המועדף עליכם

לתיאום נסיעה על הרייזר, תתקשרו אלינו

x
Open chat
שלום.
חברת "ליס-מ טורס" מציעה השכרת רייזרים וטרקטורונים באילת. נשמח לעמוד לרשותכם