Image Alt

Lis-M Tours

השכרת טרקטורונים או השכרת רייזרים באילת

טרקטורון או רייזר באילת

השכרת טרקטורון או השכרת רייזר באילת

השכרת טרקטורון

השכרת טרקטורון או השכרת רייזר באילת, אחת השאלות החשובות ביותר! טרקטורון הוא בדרך כלל כלי רכב המשמשים נהגים בודדים, אבל גם כוללים רכבים כאלה לשני נוסעים. לרוב משתמשים בהם בבילוי, אך מיושמים גם בתפקידים מקצועיים מדי פעם. כאופציה משתלמת וניתנת לתמרון, טרקטורון הוא להיט בקרב נופשים, חקלאים וחובבי שטח. על מנת ללמוד מה כל כך מיוחד בטרקטורונים, כמו גם כמה מההבדלים הדקים, עלינו לבחון את היתרונות והחסרונות של טרקטורונים.

יתרונות הטרקטורון

יש הרבה יתרונות מרכזיים לנסיעה עם טרקטורון, ואנחנו הולכים לחקור אותם עכשיו. אלה כמה מהיתרונות המרכזיים לטרקטורונים שהופכים אותם לבחירה כה פופולרית עבור חובבי הרפתקאות.

 • הם זולים יותר, מה שהופך אותם לנגישים יותר עבור מגוון רחב יותר של אנשים ליהנות מהם
 • הם כלי רכב מהירים וקלים יותר, מה שהופך אותם לבחירה המושלמת עבור אנשים המחפשים אפשרות שטח מצוינת
 • תמרון יותר הופך את זה למושלם ליכולת לנהל משא ומתן על חללים קטנים יותר והדוקים יותר, וזה משהו שעליכם לחפש לעבוד עליו עכשיו
 • תופס פחות מקום במוסך ובאחסון, מה שהופך אותו לאידיאלי לאחסון יעיל

חסרונות טרקטורונים

כמו בכל דבר, יש כמה חסרונות בטרקטורונים שעליכם לזכור, וזה משהו לחשוב עליו. הקפד להעריך את החסרונות האלה כדי שתוכל לוודא שאתה עושה את הבחירות הנכונות לעתיד כרגע.

 • אתה יושב למעשה על המנוע בזמן שאתה נוהג, וזה פחות נוח כנהג. כי יכולה להיות ההשפעה של חום המנוע עליך ועל הנוסע שאיתך.
 • כעיקרון לא מתאים לנוסעים, מכיוון שמדובר ברכב שמיועד לרכיבה של אדם אחד בלבד. זה נכון שיכול לשבת מאחוריך עוד אדם, אבל כמקור, הכלי נועד לרכיבה לאדם אחד בלבד.
 • בטרקטורון ישנו חוסר רב בתכונות הבטיחות החשובות שאנו מחפשים ברכבים, מה שעלול להפוך אותם למסוכנים יותר עבור הרוכב הלא מנוסה (ולעיתים מנוסה).
 • פחות כוח משיכה ומרחב מטען קטן הופכים את זה לבחירה גרועה להובלה או גרירת סחורות.

השכרת רייזר

רכבי רייזר נוטים להיות חזקים יותר מטרקטורונים, וזה מה שהופך אותם למעולים מאוד עבור אנשים שרוצים לקבל חווית נהיגה מעולה, או ככלי עבודה עבור חקלאים או חוואים. הם מעוצבים היטב לשתיים או 4 אנשים, והיכולת להסיע נוסעים היא בהחלט דבר אופייני לכלי. ואכן, טיולי הרייזרים שאנו מציעים הם מיוחדים במינם, הגורמים לנוסעים להרגיש את הכוח של הכלי, העוצמה והבטיחות. אנו הולכים לבחון את היתרונות והחסרונות של כלי רכב אלה, כדי להפיק את המרב מהם כרגע ולהבין את ההבדלים בין השכרת רייזר או השכרת טרקטורון באילת.

יתרונות רייזרים

הבנתי יכולות הכלי יעזרו לך להבין את היתרונות והחיסרונות שלו, על מנת להפיק ממנו את המיטב. אז אלו כמה מהיתרונות המרכזיים שיש לזכור כשמתקדמים לטיול הבא שלך.

 • מושבי נוסעים זה לצד זה מאפשרים לכם לקחת שני אנשים ברכב, כך שיש לכם חברה בזמן הנסיעה; בטוח ומהנה יותר בדרך זו! יתר על כך, ישנם רייזרים בעלי 4 מקומות ישיבה, מה שמאפשר להיות בכלי 4 אנשים בבת אחד.
 • מצויד בתכונות בטיחות חשובות, כמו כלובי גלילה וחגורות בטיחות, וזה בהחלט משהו שכדאי לזכור. כי בטרקטורון הפונקציה הכה קריטית הזו אינה קיימת.
 • מתאים באופן מושלם הן לנסיעה פרועה, לחוות חווית שטח בלתי נשכחת והן בצד המקצועי לעבודה ולחקלאות, מכיוון שהוא רכב אידיאלי להובלה ותפעול בשטחים פתוחים.
 • יש יותר מרחבים ברייזר להובלת מטענים כבדים וגדולים והן לנוסעים נוספים.

חסרונות רייזרים

כמובן, יש גם כמה חסרונות שאתה צריך להבין גם כשמדובר בהתנסות ושימוש בכלי. 

 • במידה ואתם רוכשים את הכלי, הם יקרים משמעותית מרכישת טרקטורונים, ולכן תצטרכו להשקיע כסף רב.
 • רייזרים הם בעלי רדיוס סיבוב גדול יותר, ולכן אינם מתאימים לחללים קטנים יותר או סגורים יותר, וכדאי לזכור זאת. 
 • בנוסף, יכולת התמרון, הטיפול והזריזות נמוכים משמעותית עם רייזרים.

לסיכום

 • במידה והחלטתם לרכוש רייזר או טרקטורון, חשוב שתדעו את כל היתרונות והחיסרונות של כל כלי. אבל במידה ואתם מחליטים לעשות השכרת טרקטורון או השכרת רייזר באילת, חשוב שתהיו מוכנים, כי נסיעה על הרייזר תביא את האדרנלין שלכם לרמה גבוהה במיוחד. הצוות שלנו בחברת ליס-מ טורס, הינו מבין הטובים בארץ, שיגרום לכם לקבל חוויה אטגרית ואקסטרים שלא תשכחו הרבה זמן. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או לתיאום נסיעה בטלפון:

055-2201433

רייזרים באילת לוגו

יצירת קשר

תבחרו את הרייזר שלכם ואת המסלול המועדף עליכם

לתיאום נסיעה על הרייזר, תתקשרו אלינו

x
Open chat
שלום.
חברת "ליס-מ טורס" מציעה השכרת רייזרים וטרקטורונים באילת. נשמח לעמוד לרשותכם